Een gerenommeerde horecazaak met een ijzersterke reputatie en een klinkende naam, gevestigd op een commerciële toplocatie in het trendy Antwerpen Zuid, is nu beschikbaar voor overname.
Civilta Del Bere, al meer dan drie decennia een gevestigde waarde in Antwerpen, staat bekend om zijn verfijnde keuken en moderne, stijlvolle inrichting. Hier wanen de gasten zich meteen in Little Italy, New York.
Strategisch gelegen op een locatie met gegarandeerde passage, vlakbij het prachtige Museum van Schone Kunsten, wordt deze zaak bezocht door zowel locals als toeristen.
Naast het restaurant biedt Civiltà del bere ook een take out service en een shop aan met Italiaanse artisanale producten.
De keuken ligt aan de achterkant en heeft een aparte ingang wat makkelijk is voor zowel personeel als leveranciers. In de keuken is er geen fornuis aanwezig, alle warme gerechten worden in de recentelijk vervangen oven bereid.
Deze overname heeft GEEN bindende afnameverplichtingen, wat maximale flexibiliteit garandeert.
Met een divers klantenbestand, een uitstekende reputatie en een ervaren team van medewerkers is deze zaak perfect gepositioneerd om voortgezet te worden door een gepassioneerde overnemer.
Interesse?
Voor deze zaak wordt (het handelsfonds)/(de aandelen) overgelaten.
Vraag het presentatiedossier op en plan een bezoek … deze overname is een unieke kans voor ambitieuze ondernemers en snelle beslissers!
Inbegrepen/belangrijk ! | Handelsfonds en huur van het pand |
---|---|
Sector | Restaurants |
Personeelsleden | 7 |

Contactpersoon | Filip Nicasi |
---|---|
info@horecapartners.be | |
Telefoonnummer | 03 260 60 90 |