Ga naar de inhoud
Let op: Om de gebruikerservaring op deze site te verbeteren gebruiken we cookies.
Terug naar resultaten

TE HUUR - Antwerpen - Handelspand op toplocatie in Nieuw Zuid met groot terras en zicht op de Schelde - huurprijs vanaf € 1 500,00/maand

Handelspand, voorheen horecazaak, te huur op Antwerpen Nieuw Zuid op een hoek gelegen met 2 terrassen en zicht op de Schelde.

Het hoekpand heeft  een verbruikszaal van 49 m2, 1 toilet met handenwasser en 1 opbergruimte in de zaak (2m2) en een extra aparte opbergruimte in de kelder (10m2). Er is mogelijkheid om een afgesloten garage in het gebouw bij te huren, wat ook als opbergruimte kan gebruikt worden.

Locatie: gezellig en hip (instagrammable) ingerichte zaak met groot terras en zicht op de Schelde Kaai (Ledeganckaai) op het Nieuw Zuid te Antwerpen.
Het pand heeft 2 ingangen en langs beide zijden een volledige raampartij.

De commerciële ruimte kan ook gebruikt worden voor andere activiteit dan Horeca.

Nog groot groeipotentieel met nieuwe aanleg van de Scheldekaaien (zaak ligt aan de wandelboulevard aan de Schelde met binnenkort park ervoor) en bouw van nieuwe appartementen

Voor meer informatie neemt u contact op via +32478328929 of +32476918581
Mail: miepbe@yahoo.com of Wastyn.robert@gmail.com

Reden voor verkoop Beeindiging vorig huurcontract
Inbegrepen/belangrijk ! Inbegrepen in de huur zijn de keuken met afwasmachine en zitbanken in de verbruikszaal. Een houten ingebouwde kast voor verkoop van producten, 2 Bergruimtes: -één binnen in het pand (2m2) en een aparte ruimte in de kelder (10m2). Tevens is
Oppervlakte (in vierkante meter) 49 m²
Bouwjaar 2019
Type horecapand

Contacteer aanbieder